Film z eventów
Rated 4.5/5 based on 241 reviews

ZADZWOŃ!
 +48 61 250 44 13

niech każdy zobaczy twój event

Wideorelacja

Masz w planach zorganizowanie eventu firmowego, konferencji, gali? A może zajmujesz się organizacją imprez plenerowych, koncertów, wypraw lub targów branżowych? Jeśli tak to wideorelacja z wydarzenia jest tym, czego potrzebujesz dla pełnego sukcesu.

Z kilku względów. Po pierwsze, wideo z eventu posłuży Ci jako najlepsza reklama i zarazem zaproszenie na kolejne edycje. Po drugie, uczestnicy wydarzenia długo będą mieli je w pamięci, a link z filmem będą przekazywać dalej. Po trzecie, warto zbudować archiwum z materiałem filmowym z organizowanych przedsięwzięć - we właściwym czasie film zadziała jak przysłowiowy as w rękawie. I na koniec, nic tak dobrze nie odzwierciedli atmosfery, charakteru i różnych odcieni Twojego eventu, jak profesjonalna wideorelacja zaaranżowana z muzyką.

co jest ważne w wideorelacji?

  1. Jeśli to film z wydarzenia branżowego poproś zaproszonego eksperta lub partnera projektu o krótką wypowiedź przed kamerą.
  2. Wskaż najważniejsze punkty, które powinny zostać umieszczone w filmie i pamiętaj, że w krótkiej relacji nie da się zaprezentować wszystkiego.
  3. Lepiej zdecydować się na relację z kilku różnych kamer, niż później żałować, że ważny dla Ciebie moment nie został zarejestrowany.

Czy wiesz, że...

Według ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych, art. 81 ust. 2. (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83), zgoda na wykorzystanie wizerunku nie jest wymagana w następujących przypadkach, gdzie:

- występują osoby powszechnie znane, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych,

- występują osoby stanowiące jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.

 

Design & Copywrite by ADVERTSPACE 2019